Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Erenler Vinç:  Vinç sektöründe 1990 yılından itibaren firmamızın,
temel prensibi üretim adedinin yanı sıra üretilen hizmetlerin kalitesini müşteri memnuniyeti ile beraber üst düzeyde tutmaktır. Özellikle işletme aşamasında sorunları en aza indirmek, iş güvenliği üretim kaybı gibi sorunları sürekli bakımla gidermek temel hedefimizdir.

Firmamız, 
Avrupa FEM ve Alman DIN normlarının paralelinde çelik konstrüksiyon imalatları ve CE sertifikalı kaldırıcı grupları ile üretim teknolojisini üst düzeyde tutmaya özen göstermektedir. Ayrıca imalat sonrası sürekli bakım ve onarım hizmetleri ile sanayici ve iş adamlarımızı rahatlatmayı amaçlamaktayız. 

Ağır sanayi başta olmak üzere, fabrikaların kurulum ve taşınmalarında, çok ağır makina ve teçhizatların kaldırılma, kurulum ve taşınmalarında, tersane ve gemilerin yükleme-boşaltılmasında, reklam ve elektrik direklerinin montajında, inşaat sektöründe ve yol yardım gibi bir çok konuda kullanılan vinçler, artık günlük yaşantımızda olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir.

Biz Erenler Vinç olarak başta Diyarbakır ve ilçeleri olmak üzere, Diyarbakır çevresinde vinç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Bünyemizde barındırdığımız, sepetli, bomlu, teleskopik ve makaslı vinç çeşitleri ile haftanın 7 gün - 24 saati hiç durmadan kesintisiz olarak Diyarbakır bölge halkına ve komplike iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Vinç Kiralama Hizmetleri olarak, vinç hizmetlerini sunarken, müşteri memnuniyetini asla elden bırakmadan, bütçesel ekonomik fiyat politikamız ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. 1 (bir) tondan - 300 (üçyüz) tona kadar ağırlık kaldıran son sistem vinç yelpazemiz ile ve konusunda uzman profesyonel kadromuz ile usta işi vinç hizmetleri vermekteyiz.

 


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın