Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Teleskopik Vinç Kiralama

Teleskopik Vinç Kiralama

Teleskopik vinç kiralama hizmetlerimiz, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri için sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Vinç araçlarımız 300 tona kadar ağırlıkta olan eşya, araç ya da cihazların kaldırılabilmesini sağlar.

Mobil Vinç Kiralama

Mobil Vinç Kiralama

Sektörde oldukça talep gören vinçler genellikle belli bir süre zarfı için kiralanarak kullanılmaktadır. Firmamız Diyarbakır ve Çevresinde ve Mobil Vinç Kiralama hizmeti vermektedir. Erenler Vinç firması olarak, vinç kiralama hizmetlerinin yanı sıra forklift kiralama üzerine de çalışmaktayız.

Hi-Up Vinç Kiralama

Hi-Up Vinç Kiralama

35 tonluk Hi-Up vinç 24.000kg kaldırma kapasitesi, 21m ana bom uzunluğu, 36m max. bom uzunluğu ve 15m jib bom uzunluğu sayesinde birçok alanda kullanılmaktadır.

Diyarbakır Sepetli Vinç Kiralama

Diyarbakır Sepetli Vinç Kiralama

Curabitur turpis. Proin viverra, ligula sit amet ultrices semper, ligula arcu tristique sapien, a accumsan nisi mauris ac eros.

Forklift Kiralama Hizmetleri

Forklift Kiralama Hizmetleri

Kiralık forklift, vinç ve istif makinesi araçları işletmelerin iş yükünü en aza indirmektedir. Sektöründe uzun yıllardır kiralık forklift hizmeti veren Can forklift sıklıkla saatlik, günlük, haftalık ve aylık kiralama seçenekleri ile işletmelere bu konuda fayda sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın