Teleskopik Vinç Kiralama
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Teleskopik Vinç Kiralama
Teleskopik Vinç Kiralama

Teleskopik vinç çeşitleri için sağlamış olduğumuz 300 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetlerimiz, Diyarbakır ve tüm ilçe ve semtleri için sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Vinç araçlarımız 300 tona kadar ağırlıkta olan eşya, araç ya da cihazların kaldırılabilmesini sağlar. Vinçlerimiz düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmekte ve ikinci el olarak müşterilerimize kiraya verilmektedir. Buna göre Türkiye’nin farklı şehirlerinde inşaat ya da köprü ihalesi almış ve çalışmaları belirli aylar için gerçekleştirecek olan firmalar, uzun yıllar için vinç satın alıp götürmek yerine, 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetimizden yararlanarak, uygun fiyatlar üzerinden kiralamakta ve daha sorunsuz olarak çalışmalarını yürütebilmektedir.

Teleskopik Vinç Kiralama Hizmeti Özellikleri

Teleskopik vinçler diğer vinç çeşitlerine oranla, ciddi anlamda ağır yük ve eşyalar için üretilmişlerdir. Özellikle kepçe, kamyon ya da tır gibi tonluk araç ya da cihazlar için ideal sistemlerdir. Genel olarak tırların birleştirilmesi olarak nitelendirilen, yaklaşık 8 ile 14 teker sistemli araçlar üzerine oturtulan 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetleri sonrasında, anlaşılan süre ve zaman dilimleri için kiralayan kişi tarafınca kullanılabilmektedir.

Ancak bu vinçlerin kullanılabilmesi için, deneyim ve tecrübelerin edinilmiş olması gerekmektedir. Vinçler sıradan taksi ya da otobüs gibi araçları kullanan kişilerin kullanamayacağı araçlardır. Araç olmanın dışında kaldırma ve indirme gibi işlemleri yerine getirebilmesini sağladığı için cihaz olarak da nitelendirilmektedir. Sepetli, mobil, sepetsiz, sabit ve sepetsiz gibi çeşitli vinç araçlarının kiralanması için sektörde uzun senelerden beri hizmet veren firmamız, 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin kendi isteği ve arzusuna göre özel gün ya da aylar için teleskopik vinç kiralıyoruz. Bu tür vinçler toprak ya da çamur gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilmemiştir. Oldukça ağır malzemeler içerdiği için daha çok taşlık ve özel yollarda kullanılması gereken vinçler, toprak veya çamur bölgelerde kullanılması durumunda, batabilmektedir. Farklı ihtiyaçlar sebebi ile Diyarbakır teleskopik vinç kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen kişilerin en büyük sorunlarından birisi de vinçleri kimin kullanacağı konusudur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın